7a klas is the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7a klas is the best

7а клас-най-шантавия клас в цялото 25-то :))
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Да или не?!?
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:59 pm by ThE FoX

» Игра с храни
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 11:38 am by simi

» Филмови звезди
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:58 pm by simi

» Харесвате ли Pussycat Dolls?
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:52 pm by simi

» Да живее киното
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 10:45 pm by ПиПиЛоТа

» Опиши човека претди теб с емотикона?
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 7:47 pm by simi

» Ходи ли ви се на училище?
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:39 pm by simi

» снимкотърсач
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:29 pm by simi

» Любими сериали!
куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 9:55 am by ThE FoX

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter

 

 куха кутия като главите ни!!!

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: куха кутия като главите ни!!!   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 9:41 pm

Едно от моите много хобита е да гледам телевизия. Ако някой не знае какво е това да вдигне ръка. Тва е една куха кутия с най различни шарени картинки в нея. ШЕГИЧКА!!! естествено че знаете какво е!!!
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: куха кутия като главите ни!!!   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 9:47 pm

Права си, телевизора е една куха кутия с картинки.:P И точно както спомена понякога и ние изкуфяваме и се превръщаме в хора с кухи кратуни :P
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: В света на книгата   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 9:12 pm

А сега сериозно! Честно казано напоследак обожавам да чета книги в свободното си време. Не знам защо така като се има предвид, че преди мразех четенето. Още от малка през лятните ваканции ме мързеше да чета. Къв мързел съм само! :):) А сега чета една мн яка книга- Шипковия крал и е мн забавно! Сигурно ще си кажете, че съм тотално скучна или направо не-в-ред, но НЕ ми ПУКА!!!! :):):) :P:P:P:P
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: хранителни изследвания   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 9:53 pm

Друго мое хоби е да експериментирам с храна (нали знаете че си падам малко ядливка!). Например сега съм стигнала до някои доста интересни хранителни открития. Ще дам примери и хич не ме интересува дали ви харесват или не ;):P:):D
1) Диня със сирене
2)Ябълка с хляб
3)Филия с маргарин, мед и сирене
4)Филия с маргарин, лютеница и сирене
5)Филия с маргарин, лютеница, майонеза и сирене
6)Мразя краосан с мармалад
7)Мравки с детелинки (все едно ядеш пиле с лимон)
8) Др не се сещам нещо но ако имате интересни открития ми пишете на 7aklass25o-y.bulgarianforum.net! Казвам се професор Йови по вкусови открития. А ако някой иска автограф да се обади на секритаря ми и да си запише час на номер 12649023756325. Давам и хранителни съвети на тая тема само за 20000000000 лв на час. Знам скъпо е но някой ден ще оцените труда ми!!!!!!!!
:D:D:D:D:D:D
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: куха кутия като главите ни!!!   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:19 pm

Хммм, доста скъпо взимаш нещо... Да ти кажа честно много ми харесва комбинациата на диня със сирене.Но ти определено си откачила след като ядеш мравки и детелини... :-P Знаеш ли?У нас имаме много диворастящи детелини ще ти откъсна няколко а относно мревките защо не пробваш с червеи или хлебарки чувала съм че са богати на белтъци... :D :D :D
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: шоколад   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 7:26 pm

ОБОЖАВАМ ДА ЯМ ШОКОЛАД!!! Леле дайте ми кутия с течен шоколад или няколко твърди шоколадчета и ще ви ги изям за секунди като торнадо, което утолява глада си с невинната къщичка на 1 км от него! Имам един спомен обаче свързан с шоколад, който изобщо не ми се нрави ( не ми харесва) но кво от тва! Един път докат бях малка и адски лакума съм откраднала от хладилника в къщи кутия с течен шоколад. Но щото и аз съм ена кьорава като ТЕЧЕН шоколад съм вземала че съм се спънала и ... ПЛЯС!!!... цялата оцапала с любимият ми елексир! И да не забравя разкрита и арестувана за кражба на почти чужда собственост! Но този случай не променя ЛЮБОВТА ми към шоколада! Мммммммм...!

Абе аз нещо напоследък взех да говора само за ядене! Еми нз сигурно друго мое хоби е да си похапвам от туй-онуй!!! :):):)
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: куха кутия като главите ни!!!   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:14 pm

Да така и не ми отг. на предишното ми мнение така че държа да ми отг. И по темета: представям си как седиш на компа пишеш мненийце за шоколадец и в същото време си и похапваш шоколадец...Мммм дояде ми се ... :P Дали да не ида да поразтършувам в хладилника?
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: куха кутия като главите ни!!!   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:19 pm

Много инересно как така темата за кухата кутия с шарени картинки се превърна в кулинарна тема...? :pPp Спокс ще направя кулинарна рубрика...Там ще си пишеш за екпериментите и още други щуротии.А тук ще си пишем за тв.
Върнете се в началото Go down
simi
Отличник
Отличник
simi


Female
Брой мнения : 80
Age : 28
Местожителство : sofiq
Registration date : 15.09.2008

куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: куха кутия като главите ни!!!   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 5:43 pm

Obojavam da gledam tv.Abe az sum si kinomanka Laughing
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





куха кутия като главите ни!!! Empty
ПисанеЗаглавие: Re: куха кутия като главите ни!!!   куха кутия като главите ни!!! Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
куха кутия като главите ни!!!
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
7a klas is the best :: Хумор, развлечения, хоби :: Хоби-
Идете на: