7a klas is the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7a klas is the best

7а клас-най-шантавия клас в цялото 25-то :))
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Да или не?!?
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:59 pm by ThE FoX

» Игра с храни
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 11:38 am by simi

» Филмови звезди
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:58 pm by simi

» Харесвате ли Pussycat Dolls?
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:52 pm by simi

» Да живее киното
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 10:45 pm by ПиПиЛоТа

» Опиши човека претди теб с емотикона?
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 7:47 pm by simi

» Ходи ли ви се на училище?
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:39 pm by simi

» снимкотърсач
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:29 pm by simi

» Любими сериали!
Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 9:55 am by ThE FoX

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter

 

 Тук пишете най-различни анкети<-------

Go down 
2 posters
АвторСъобщение
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСря Мар 25, 2009 8:37 pm

10 твърдения, които за съжаление са доказани на практика.
1.Учителят винаги те изпитва точно в деня след най-щурото парти с приятели, преди което естествено не си отворил учебника.
2.Излиза ти огромна пъпка на носа точно преди срещата с момчето/момичето мечта.
3.Батерията на телефоната ти пада точно когато ти е звъннало момчето/момичето, което харесваш.
4.Супер! Петната, които не могат да се изперат винаги се оказват на любимата ти дреха.
5."Ало!Кой се обажда?"-телефонът спира да звъни точно когато успееш да се добереш до него, тичайки мокър/мокра от банята!
6."Нищо не мога да си харесам"-оплакваш се в магазина.Когато похарчиш парите си обаче, изведнъж забелязваш тооолкова много страхотни неща по витрините.
7.Пускаш радиото точно когато звучат последните акорди на любимата ти песен.
8."Но аз си я представих по съвсем различен начин!"
Твърде късно!Фризьорите рядко правят това, което искаш.
9.Интернет връзката ти прекъсва точно когато трябва спешно да провериш нещо!
10.Купоните, които чакаш най-дълго, се оказват най-ужасните в историята!


П.П.
Пишете и други такива анкети измислени от вас или извадени от списания!!!
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:40 pm

10 любими израза на представителите на различните зодии

Овен:

1. По-добре не спорете с мен.
2. Първо ще го направя, а после ще помисля.
3. Там където останалите спират, аз натискам газта.
4. Ще бъда вечно млад.
5. Направи го като мен – и без това няма да го направиш по-добре.
6. Най-трудното е да изслушаш събеседника докрай.
7. Упорството не е порок.
8. Лесно е да се контролира ситуацията, сложно – собствените емоции.
9. Един овен е добре, два овена са много.
10. Не нападам пръв, но не дай Боже да ме засегнат.

Телец:

1. Не ми е жал за парите, дето похарчих, жалко че бих толкова път.
2. Не ми трябва чуждо, не пипай моето.
3. И най-лошият мир е по-добър от най-добрата кавга.
4. Не безпокой този, който се е установил.
5. По-добре красив диван, отколкото красив залез.
6. Яденето е сериозно нещо.
7. Галеното теленце от две майки суче.
8. Когато си втори икономисваш сили.
9. Не мога да понасям запалки-еднодневки!
10. Дегустатор – това е истинското ми призвание.

Близнаци:

1. Днес не съм такъв като вчера.
2. Който владее инфомацията , владее ситуацията .
3. Един акъл е добре, два – още по-добре, особено ако принадлежат на един и същи човек
4. Фигаро тук, Фигаро там.
5. Идета, както и всички продукти, не бива да залежава.
6. Един телевизор, телефон в къщата - хдобре, а три още по-добре.
7. Който не е успял, той е закъснял.
8. Движа се по живота като скутер по вода – без да потъвам, ама затова пък бързо.
9. На пазара не отговарям за пазаруването.
10. Обичам количеството защото за качеството не ми остава време.

Рак:

1. Моят дом е моята крепост.
2. Да глезя другите е истинското ми призвание.
3. От всичко на света е най-добре да се запасиш с търпение.
4. Този, който умее да чакам, постига всичко.
5. Срещай се с приятели вкъщи, а не в кафето.
6. Нищо не стопля така душата както вида на пълен хладилник.
7. П-добре спестявай и търпи, но нещо хубаво купи.
8. Тежко се живее там, където няма къде да се скриеш.
9. Нося навсякъде миналото на гърба си.
10. Нима едно палто се износва за 20 години?

Лъв:

1. Ще ви поведа към светлата далечна шир.
2. По-добре да помагаш, отколкото да ти помагат.
3. Добри маниери - половин успех.
4. Слънцето свети за Лъвовете.
5. По-добре хубава длъжност и кабинет, отколкото добра заплата.
6. Обичам да печеля много, но и да харча много.
7. По-добре да имаш у вас роял, отколкото пияно – пък дори и да няма кой да свири на него.
8. Въпреки приветливия си вид, в душата си съм диктатор.
9. Ако ще се прави нещо – да е по-голямо.
10. Защо ви е слънце, щом аз съм с вас????

Дева:

1. С труд и търпение всичко се постига.
2. Скромността краси не само девойката, но и девата.
3. Всеки живее за себе си, но служи на другите.
4. Навсякъде е нужен ред – и в мислите, и в кухнята.
5. Докажи ми определено логично, че сме създадени един за друг.
6. Кривият таван направо ме побърква.
7. В големите мащаби се губя.
8. Не мога да извадя костилките на цяла кофа череши.
9. Във всяка Дева се крие истинска дама.
10. Мухоморката трябва непременно да бие на очи, а бялата гъба и така си е добре.

Везни:

1. Без партньор съм като без ръце.
2. Най-противното нещо е да се спори.
3. Побеждавай съгласявайки се.
4. Принципни са само глупаците
5. Ще въвлека който и да е в каквото и да е.
6. Красотата ще спаси света.
7. Всичко трябва да се прави с настроение.
8. Най-трудното е да направиш избор.
9. Не над всички \”i\” трябва да се постави точка.
10. И сега не знам дали съм за белите или за червените.

Скорпион:

1. Жалко е когато няма кого да ужилиш.
2. Всяко събитие е като дивана: в него винаги има скрити пружини.
3. За усмивка трябва да има сериозна причина.
4. Можеш да се освободиш от всичко, но не и от собствените си страсти.
5. Пея своите любовни песни на бойното поле.
6. Не всеки може да издържи погледа ми.
7. Моите страсти рядко се показват навън – като акула, която рядко излиза на повърхността.
8. Светът ще пропадне без рицари.
9. Не всички Отел-ловци са се появили на този свят!
10. Приличам на кактус – моето приказно цвете се отваря само за избрани.

Стрелец:

1. Трябва да има много добри хора.
2. На когото съм длъжен прощавам всичко.
3. Най-прекрасната отпуска е околосветското пътешествие.
4. Главното в проблема е неговият мащаб.
5. Не е възможно някой да ми се сърди.
7. Угризение на съвестта? Какво е това???
8. Задълженията красят само посредствените хора.
9. Глупаво е да се притесняваш предварително. Дайте да оправим нещата.
10. Който не си изпълнява задълженията просто трябва да ги изпълнява.

Козирог:

1. Не съм гонче, нито състезателен кон. Аз съм маратонец.
2. И сам воинът е воин.
3. Не нарушавай законите – ще услужиш на някого, но ще хванат теб.
4. На мен ми трябва малко. Моето имущество е огледалото на моите успехи.
5. Животът прилича на влак, който пристига на всяка гара точно по разписание.
6. Приятно е да мислиш за далечни страни докато си седиш вкъщи.
7. Истинският Козирог се познава като коняка – по това колко е отлежал.
8. Струва си цял живот да драпаш към върха пък дори и само за да плюеш веднъж долу в ниското.
9. Само аз се подмладявам с годините.
10. Бавно, бавно, но като хвана – не пускам. .

Водолей:

1. Колко скучно е да приличаш на другите!
2. Щом съм те измислил, стани такъв, какъвто искам.
3. Предразсъдъците са измислица на глупаците.
4. Бъдещето просто трябва да бъде прекрасно.
5. Трудно е да бъдеш ангел, но трябва!
6. Доброто намерение е по-важно от добрите дела.
7. За да станеш новатор трябва първо да забравиш за традициите.
8. Секс? В жиеота има и по-важни неща.
9. Първо приятели, после семейство… ако разбира се остане време.
10. Няма по добър и по-бодър от мен.

Риби:

1. Да почувстваш е по-важно, отколкото да помогнеш.
2. Не мога да се откажа от алкохола, както и рибата от водата.
3. Редът е измислен от скучните хора.
4. Не отлагай за утре това, което може да се отложи за вдругиден. .
5. Малко ли е, че съм обещал…
6. Да бързаш докато работиш е все едно да гълташ без да дъвчеш.
7. Готов съм да разбера всички, само не и себе си.
8. При буря върбата се огъва, а дъбът пада.
9. Всички знаят, че съм зает, но малко знаят с какво точно.
10. Не ме притискайте! Ще ви се измъкна като риба!
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:50 pm

Как различните зодии приемат мисълта, че са умрели?
Овен:
"Искам да говоря с управителя! Веднага! Мъртъв ли съм?! Не съм си и помислял, че може да ми се случи... Ами добре, тогава искам един кристален дворец върху облак с бяла светлина като онзи там!"

Телец:
След като напусне тялото, Телецът осъзнава, че така остава без стомах и веднага се връща в него... И остава скептично настроен цял живот!

Близнаци:
"Тук е страхотно... Направо приказно! Какви чудесни дворци, какви прекрасни облаци, колко светлина! Веднага ще звънна на близките ми, за да им разкажа... Каквоооо? Тук няма телефони ли?!? Връщам се!"

Рак:

"Въобще не ме интересуват фактите! Раците живеем по 125 години! Точка."

Лъв:
"Нееее, не съм мъртъв! Не съм, не съм, не съм, не съм! Какви са тези хора с крила и бели мантии? И защо пеят? Не са в правилната тоналност! Мога да пея по-добре от тях! Този пък кой го направи диригент..."

Дева:
След като е работила неуморно 60 часа, девата се възнася, преминавайки през изключително добре почистен тунел... Тъкмо
й харесва, когато се сеща колко много ще липсва на близките си и моментално
се завръща в тялото си. Първото нещо, което прави, когато се пробужда, е да погледне колко е часът.

Везни:
"Я! Какъв красив тунел... А това в края Исус ли е? Ами ако е Мойсей? Да вляза ли в тунела? Да се върна ли? А защо пък да не си остана тук? Имам идея! Ще си направя агенция за запознанства на самотни души... Да я реализирам ли?"

Скорпион:

"Ние скорпионите имаме поне девет живота... Една смърт не може да ме уплаши... А и какво по-хубаво от един астрален секс, докато пътувам през тунела на светлината?"

Стрелец:
"Хаха! Баси якото, човек! Издигам се... Хахаха! Много е забавно! Не, изобщо няма да се връщам обратно в тялото си, толкова време се опитвах да изляза от там... Колко съм любопитен сега, ако знаеш! Дали отделните
религии са в отделни видове рай? Хаха! Представяш ли си? Ииии... много готин тунел... Хахаха! Супер яко!"

Козирог:
Изключително трудно е да се внуши нефизическо съществуване на козирозите... Ето защо в рая всички получават голям наръчник с инструкции, съдържащ специална глава "Как да станем милионери в астралното пространство" и подробен SWAT-анализ на живота им.

Водолей:
"Това ли е раят? Ами той изобщо не е организиран... И е скучен... Пълна мизерия е това! Къде мога да подам молба за ада? Там поне правилата са направени, за да се нарушават. " ...след което отива в Рая и започва серия кампании за реформи и подобрения.

Риби:
Повечето риби рядко обръщат внимание на това, че са умрели. Някои индивиди имат смътни спомени за това как крилати същества в бяло са им казали, че са объркали пътя и …
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:52 pm

Каква е молитвата на вашата зодия?

Овен:
"Боже, дари ме с търпение... И си го искам ВЕДНАГА, ЧУВАШ ЛИ?!!!!"

Телец:
"Боже, дай ми сили да променя живота си... ама не веднага!"

Близнаци:
"Ей, Боже (или Богиньо)... Кой си всъщност? Какъв си? Какво си? Колко сте? Изобщо не мога да си го представя..."

Рак:
"Отче наш, знам, че не бива толкова много да завися от теб... но на кого друг да разчитам за важните неща в живота?"

Лъв:

"Ей, тате, знам, че съм любимото ти хлапе и се гордееш с мен..."

Дева:
"Боже, направи света едно по-добро място и не се издънвай като предния път."

Везни:
"Господи, знам, че е крайно време да взимам решения сам, но искам да знам: какво мислиш ти по въпроса?"

Скорпион:
"Боже, помогни ми да простя на враговете си, защото тези копеленца изобщо не заслужават!!!"

Стрелец:
"О, всемогъщи, всезнаещи, всесилни, вечен Боже! Моля те за сто милионен път- помогни ми да не преувеличавам!"

Козирог:
"Отче наш, мислех да се моля, но знам, че трябва сам да се справя с проблемите си, така че... все пак благодаря!"

Водолей:

"Господи, едни казват, че си мъж... други, че си жена... А аз казвам, че всички имаме по нещо божествено! Така че, защо да ти се молим въобще?"

Риби:
"Отче наш, ти, който си на Небето... Понеже животът е гаден и смятам да му друсна една стограмка, нека тежкото ми пиянство и махмурлукът след това бъдат в твоя чест... Наздраве и амин!"
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:53 pm

Какъв домашен любимец подхожда на вашата зодия?

Овен:
"Всичко, стига да е пълно с енергия!"

Телец:
"Костенурка. Бавна, не й трябват много грижи и няма да изяжда храната на собственика си."

Близнаци:
"Папагал... Има ли нужда да казвам нещо повече? Естествено, че има...."

Рак:
"Каквото и да е... Важното е да се подава на дресировка!"

Лъв:
"Голяма, красива и дръзка котка, която не се състезава със собственика си в това кой е по-по-най."

Дева:
"Да видим. Ще трябва да ставам точно в 7:30, за да го храня. В 10:20 ще ходя до магазина и ще му купувам храна за 4,38 лв. с включен ДДС..."

Везни:
"Хммм... От една страна, кучето е добродушно, предано и пази къщата. От друга, котката е по-независима, изисква по-малко внимание
и е много грациозна... Ох, не знам. Ти какво би си взел? А сигурен ли си?"

Скорпион:
"Котка! Тайнствена и непредсказуема... Какво й е? "

Стрелец:
"Кон, естествено! И да се надяваме, че ще има достатъчно енергия, за да издържи темпото ми!"

Козирог:
"Аз ли ще му купувам храната?"

Водолей:
"Хамстер. Ще му взема клетка с климатик, водоснабдяване и канализация... Ще му сложа тунелче, с което да може да преминава извън клетката и ще го огранича с фибростъкло... Не продават ли такива клетки? Простаци! Нищо, аз ще изобретя нещо много по-добро тогава..."

Риби:
"Риби, естествено. Дори да ги забравя за седмица-две без храна и те измрат, бързо ще ги подменя... ако не забравя и това, де..."
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:54 pm

Колко души от вашата зодия са нужни, за да се смени крушка?

Овен:
"Само един. При това може да смени не само крушката!!!"

Телец:
"Предпочитам естествена светлина. И абсолютно сигурни ли сте, че старата крушка е изгоряла? Мразя да хвърлям неща, които биха могли да са
полезни!"

Близнаци:
"Един вероятно е най-добрият вариант, защото
ако са повече от един, ще се отплеснат в разговори и напълно ще забравят за крушката..."

Рак:
"Четирима. Един рак и трима психотерапевти, които да помогнат за мъчителния процес на смяната"

Лъв:
"Истинските лъвове не сменят крушки! Истинските лъвове намират някой друг да направи това вместо тях."

Дева:
"Точно 1,655221 души в средностатистическия
случай"

Везни:
"Добре, де, ще го направя... освен ако ти не си така добър да го свършиш вместо мен, но явно си много зает в момента... тъй че ще го направя... И все пак, не искаш ли ти да го свършиш?"

Скорпион:
"Нито един. Скорпионите не ги е страх от тъмнината!"

Стрелец:
"Айде стига, бе! Я погледни навън... Слънцето грее, птичките пеят, животът е пред нас, а ти се шашкаш за някаква глупава крушка?!?!?!"

Козирог:
"Нямам време за глупости."

Водолей:
"Виж сега, енергията е материя, а дали материята е енергия още не е доказано, но със сигурност светлината е форма на енергия и тъй като електрическата крушка е материя...."

Риби:
"Каква крушка?"
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 5:57 pm

Истината за зодиите

Овен: необичайно агресивен, примитивен и жесток. Трудно запомня и най-простите неща. Обикновено е зает с това да си търси нова врата. Вулгарен, разпуснат, обича бира и солени неща. В детството си мечтае за кариера на военен и затова постоянно предизвиква раздор. В семейния живот трябва постоянно да се държи далеч от парите - всичко пропилява мигновенно, а за какво - не знае. Сред хора е досаден, може с часове да говори за себе си, без да забелязва другите. В нетрезво състояние е склонен към буйства и скандали.

Телец: Дребнав, досаден, подлизурко и доносник.
В живота си се ориентира накъдето духне вятъра и изпълнява всички указания на началството. Изкарва се алтруист (а ако е жена - мъченица), а всъщност презира всички, считайки се за център на вселената. Обича богатството: трупа го стриктно и неуморно. Готов е да свали последната риза, но не от себе си, а от ближния. Семейството си тероризира от детството си до дълбока старост, въпреки че външно изглежда ласкав и любезен. Не се доверява на никого, даже на себе си.

Близнаци: вечното дете - както интелектуално, така и в чувствата. Отказва да порасне и често паразитира на някого до дълбока старост. Единственото, което действително обича е да приказва, преливайки от пусто в празно. Чете малко, но за всичко има свое мнение, което мени десет, дванайсет пъти в седмицата. В по-напреднала възраст изпада в съзерцателност. Често става актьор или писател. Не понася напрежението, нито умственото, нито физическото. Обожава да посреща гости, но ги черпи в най-добрия случай с чай, а обикновено - с празни приказки.

Рак: предопределен неудачник.
Консерватор, отдаден на самосъзерцателност. Не мени убежденията си, но обича да спори, за да се присмее над опонента и израстне в собствените си очи. От страх може да нападне пръв, но когато почувства опасност, се спасява с бягство в своята дупка - мястото, което обича повече от всичко. С удоволствие очерня всички, опитва се да се изкара господар на положението, като се преструва на силен и уверен. В действителност се бои от всички и обича уедининието и покоя.

Лъв: от ранно детство е склонен към пиянство и кожодерство.
В останалите работи е много мързелив. Цица пари от родителите си, после от приятелите и познатите. Неговата хипертрофирана гордост и самолюбие могат да отровят живота на всеки, а разточителността му, да разори всеки джоб. Обича целият свят да се върти около него. Затова винаги и във всичко се стреми да бъде пръв, а ако не се получава настроението му видимо се скапва. Непоколебимо чувсво за собствено величие, собствени ценности и безгрешност.

Дева: обоняние на слон, ум на заек.
Дребнава, алчна, скучна и свадлива. Педантизма на Девата я прави непоносима както в работата, така и у дома. Със своите капризи е способна да погуби всяко начинание и да изкара всеки от нерви. Никога не импровизира и съставя най-подробни скучни планове за себе си и своите близки, въпреки техните протести. Всичко у нея е хладен разчет, всичко, което прави е тежко, солидно и скучно. Освен това е майстор на интригите и ако има врагове, не се успокоява докато не се справи с рода им до десето коляно.

Везни: и двете му ръце са леви.
Чувство за хумор и честолюбие - в зачатъчно състояние. Никога няма нито пари, нито късмет в любовта, не му върви нито вкъщи, нито на работата. Не може нито да печели, нито да се открои, нито да блесне. Патологически не умее да взема решения, започва да трепери, покрива се с пот и накрая изгубва съзнание, затова всички решения в живота им взимат другите. Обича да се изкарва експерт по изкуствата, често пише сълзливи мемоари.

Скорпион: много опасни, даже на разстояние.
Изменят, лъжат, интриганстстват само заради удоволстието да унищожават. Садисти и мазохисти едновременно. Не щадят никакви средства за достигане на желаната цел. Не жалейки сили и средства, създават добро мнение за себе си, за да ударят след това предателски в тила. Правят кариера като оставят трупове. Ако са казали, че ценят приятелството ти, значи преди час са написали за теб донос до началството. Обожават пошли анекдоти и порнографски филми.

Стрелец: преди всичко изглежда като щастлив идиот и почти винаги действително е такъв. Кретенският му оптимизъм и напористост не се прекършват от нищо, даже да му падне тухла на главата. След като поговорите с него пет минути, ви се иска бързо и безболезно да го довършите. От детството обича да налага на всички своето обкръжение и своите идиотски идеи. Агресивен оптимист, в съвместния живот коства маса услилия. Обича да лъже и да си измисля. Обича тълпите, шумните сборища и места, където може без пари да хапне и пийне.

Козерог: жесток, хладен и бездушен като айсберг.
В дома е жандармер, на работата - тиран. В подтискането на другите вижда смисъла на живота си, заяжда се за дреболии, абсолютно лишен от чувство на хумор. Бие децата си и тероризира съпругата (съпругът) си. Отстъпва само пред физическа сила или психиатричен натиск. Интелектуално примитивен, без фантазия, но отмъстителен и злопаметен: никога и на никого не прощава. Рядко съчетаване на мания на величие с комплекс за непълноценност с минимални умствени и психически способности. Затова винаги се катери в началството.

Водолей: фантазьор и мечтател, изцяло откъснат от реалния живот.
Никога не връща парите, които дължи, защото веднага ги губи и забравя за тях. Постоянно нарушава обещанията си, не обича да работи. Заговорничи и хвърля кал върху близките си, винаги зад гърба им. Има влечение към грубата гастрономия и вулгарната фантастика, която купува в огромни количества. Прекарва отпуската си в някава дупка, тъй като всичките си пари е похарчил за един от проектите по спасяване на света, които той има в изобилие.

Риби: не могат да живеят без измама и подлост.
Увличат се обикновено до такава степен, че сами не могат да определят кое е истина и кое не. Рибата си противоречи сама на себе си, преиначавайки нещата непрекъснато, но без да има от това никаква изгода, постъпвайки според принципа изкуство заради самото изкуство. Освен това, Рибата много обича да се рови в мръсното бельо на другите, правейки се на домашен психоаналитик и след това да разнася чуждите тайни и откровения. Да работи и въобще да прави каквото и да било не обича и не умее.
Върнете се в началото Go down
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Шест кокошки съм заклала   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 6:53 pm

Шест кокошки съм заклала,
руйно вино съм наляла,
(2 пъти)
Яла либе довечера,
ще те чакам на вечеря
(2 пъти)
Краката съм си измила
с чирпанска керемида,
(2 пъти)
Хем са бели, хем дебели,
хем са слънце невидели.
(2 пъти)
Гащите съм си изпрала
снощи вечер на канала
(2 пъти)
Хем са прани, хем са драни,
хем ги нося разкопчани
(2 пъти)
Върнете се в началото Go down
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Почивка според зодията   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 7:05 pm

[b]Овен[/b] – той предпочита да прекара отпуската си по
екзотични места и сред дивата природа. Добре е да избягва
организираната почивка, защото тя го лишава от присъщата му
инициативност. Най-неприятни спътници за Овена са моралистите и онези,
които по цял ден се излежават на плажа и си лягат “с кокошките”.
[b]Телец[/b] – Телецът обича природата и сладкото безделие.
Добре му действа почивката на село (стига да не се налага да върти
косата или сърпа). Ще направи добре, ако избягва дългите туристически
походи и големите магазини, в които ще успее да изхарчи всичките си
пари.
[b]Близнаци[/b] – Те обичат грохота на големия град и пулса
на живота. Затова е добре да прекарат поне част от отпуската си
например на международен фестивал или панаир. Семейната почивка и
продължителните слънчеви бани не им се отразяват добре.
[b]Рак[/b] – Той обича тайнствеността и най-добре ще се
чувства в романтична среда или на самотен малък остров. Ако тръгне сред
природата с приятели. Които не са романтици и мечтатели като него, само
ще си развали отпуската. За Ракът е непоносима почивката без движение,
както и завръщането у дома, без поне едно незабравимо преживяване,
което да го топли до следващото лято.
[b]Лъв[/b] – Царят на животните се нуждае от лукс,
емоционални преживявания и екзотика, затова предпочита скъпия курорт,
където да демонстрира екстравагантните си тоалети. Лъвът не обича да се
загубва сред тълпата, има нужда да бъде център на вниманието (затова и
не понася присъствието на друг Лъв). За Лъвът, без пари почивката може
да стане живо наказание.
[b]Дева[/b] – Хората, родени под този знак, са склонни
непрестанно да анализират чувствата си, обичат да изслушват другите и
да се опитват да ги разбират. Най-добре прекарват в компания от
четирима души, които също като Девата обичат красивата природа, затова
е добре да избягват организираните екскурзии с големи групи.
[b]Везни[/b] – Необходима им е хармонична среда. За тях е
удоволствие да посетят музей или да отидат на музикален фестивал.
Чувстват се добре в дискретни хотелчета и в елегантни мотели. Не
понасят бързането и опасностите, трябва да странят от скандалджиите и
агресивните хора.
[b]Скорпион[/b] – Той е провокиращ, тайнствен и емоционален,
обича да предизвиква съдбата, любител е на промените. Мечтае да
посещава затънтени места и да общува с местните жители. За него е
еднаква трагедията, както изневярата на любимия човек, така и къмпинга,
пълен с туристи.
[b]Стрелец[/b] – Търси природата и самотата и мечтата му е да
прекара почивката си на дивия бряг на река или с яхта сред морето.
Обича свободата и не търпи ограниченията. Ако се включи в организирана
туристическа група, ще развали и своята и чуждата отпуска, защото не
понася предварително определена програма и ще мърмори непрестанно.
[b]Козирог[/b] – Те винаги бдят над психическото и
физическото си здраве, затова през отпуската може да покоряват върхове
или да се занимават с йога. За Козирогът, най-лошата възможна почивка е
да пропилее много пари и време в празни разговори.
[b]Водолей[/b] – Той е идеалист и хуманист, обича
неочакваните пътешествия и ролята на откривател. Привличат го далечни
краища и екзотични животни, предпочита да нощува в дървена хижа или
къщичка край реката. Не обича самотата и спомените, затова рядко носи
фотоапарат.
[b]Риби[/b] – Хората от зодия Риби обичат романтичния пейзаж,
не понасят бързането и пренаселените градове. През отпуската трябва да
забравят вроденото си чувство за дисциплина. Ако е възможно, да ходят
на почивка в края на лятото.
Върнете се в началото Go down
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: По дрехите ще ги познаете   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitimeСъб Апр 25, 2009 7:08 pm

[b]Овен:[/b] непредсказуема стихия: Хората от този знак рядко
се придържат към определен стил. И малко се безпокоят за съчетанието
между цветовете, материали и прочие тънкости. На каквато и възраст да
са, те обожават младежката мода и не обичат деловия стил. Жените си
падат по яркия макиаж и дръзките украшения. А мъжете допълват костюма
си със специфичен детайл – например крещяща врътовръзка.
[b]Телец:[/b]
вечните класици: За хората от този знак са извънредно важни стилa и
качеството на дрехите. Те не просто гонят модата, но се обличат с
изключителен вкус. На тях по-добре от другите се удава да изберат
най-хубавите и качествени вещи. Не купуват за един сезон. Бижутата са
от естествени камъни и дърво.
[b]Близнаци:[/b]
стилен комфорт: Прекрасно чувстват духа на времето и умеят да уловят
основните тенденции на модата. С голямо внимание се отнасят към
демократичния стил до побеляване на косите. Близнаците са едни от
малкото, които с удоволствие носят дрехи от изкуствени материи. Жените
търсят леки бижута с геометрични форми.
[b]Рак:[/b]
уютен фолклор: Раците много рядко следват модата. Имат собствен стил –
романтичен, загадъчен и малко домашен. Не обичат резките силуети.
Пристрастията на жените са националните носии – обичат шалове, дълги и
широки поли, украшения в битов стил. Мъжете предпочитат комфортните и
спортни костюми. Не обичат синтетиката.
[b]Лъв:[/b]
шик и блясък: Те се открояват с умението да се обличат. В най-
обикновеното ежедневие им се удава да изглеждат просто супер. За Лъва е
важен ярко изразеният индивидуален стил, който той сам създава. Жените
не жалят пари за скъпи украшения. А за разлика от повечето други мъжът
Лъв уважава аксесоарите.
[b]Дева:[/b] спокоен
консерватизъм: Стилът им е делови. Удачно използват една и съща вещ в
различни съчетания. Девите се стараят максимално да използват дрехите
си. Жените умеят да избират евтини, но изящни облекла и да ги съчетават
с вкус. Равнодушни са към скъпите украшения. Мъжете малко се
интересуват от модата. Стихията им е в костюмите и саката. Не обичат
спортното облекло.
[b]Везни:[/b] подчертано
изящество: Това е най-елегантния знак, който прекрасно се ориентира в
света на модата и даже я създава. Дамите предпочитат вечните класически
тоалети с изящни обувки, изискани аксесоари. Везните избягват резките
тонове и яркия макиаж.
[b]Скорпион:[/b] съблазнителна
загадъчност: Тайнствени и секси, жените задължително ще намерят начин
да демонстрират достойнствата на фигурата си. Харесват им масивните
украшения и истинските скъпоценности. Мъжете не държат на модата, но не
обичат младежките облекла и ярките цветове.
[b]Стрелец: [/b]жизнеутвърждаваща
пъстрота: Рядко има безупречен вкус и не се интересува особено от мода.
Мъжете трудно издържат строгия стил. Даже официалната дреха предпочитат
в по-светли тонове или поне ярка вратовръзка. Жените обичат деловите
костюми с ярки аксесоари.
[b]Козирог: [/b] безупречна
сдържаност: Отстрани изглеждат аскетично. Харесват тъмните тонове,
строгите костюми и униформените дрехи. Не всеки може да разбере стила
им, но Козирозите са надарени с безупречен вкус.
[b]Водолей:[/b]
волен стил: Дрехата е за човека, а не човека за дрехата – това е
девизът, който следват Водолеите. Те не носят скъпи вещи и
скъпоценности и не считат за необходимо да ухажват дрехите. Често се
обличат подчертано небрежно. Даже да облекат делови костюм, обезателно
ще сложат вратовръзка или риза в немислими разцветки. Вкусът им
действително е екстравагантен.
[b]Риби:[/b] въздушна
хармония: Това са романтични особи. Дамите предпочитат нежните тонове,
естествените камъни, изящните украшения от злато и сребро. Мъжете или
стават професионални моделиери, или въобще не се интересуват от мода.
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Тук пишете най-различни анкети<------- Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Тук пишете най-различни анкети<-------   Тук пишете най-различни анкети<------- Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Тук пишете най-различни анкети<-------
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
7a klas is the best :: Основен клуб :: Бъра Бъра-
Идете на: