7a klas is the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7a klas is the best

7а клас-най-шантавия клас в цялото 25-то :))
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Да или не?!?
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:59 pm by ThE FoX

» Игра с храни
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 11:38 am by simi

» Филмови звезди
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:58 pm by simi

» Харесвате ли Pussycat Dolls?
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:52 pm by simi

» Да живее киното
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 10:45 pm by ПиПиЛоТа

» Опиши човека претди теб с емотикона?
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 7:47 pm by simi

» Ходи ли ви се на училище?
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:39 pm by simi

» снимкотърсач
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:29 pm by simi

» Любими сериали!
Няколко въпросчета.... Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 9:55 am by ThE FoX

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter

 

 Няколко въпросчета....

Go down 
4 posters
АвторСъобщение
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeСря Дек 31, 2008 10:38 pm

Така, значи имам един няколко ВЪПРОСА.
Хубаво, имаме саит,ама що никой не влиза?!?!?Аз лично съм се регнала доста одавна в един клуб с ноо яки хорица и там има ноо яки темички,клубни игри и изобщо друга е работата...
Второ, защо никой не качва снимки в галерията?!?!?Всички мен ли чакате?!?!?
Трето, къв е смисълът от сайт в който никой не влиза?!?!?За мен този "сайт" е безполезен...
Като гледам дори "Admin"-a не влиза...



Очаквам това да не е видяно от никой...така че ще е истинско чудо ако някой ми отговори...

Знам ,че никой не е перфектен и ще излезна "много капризна" ,но не съм ли права...

Влизайте по-често!!!
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 9:36 pm

Ми, ако ми кажеш как се качват снимки съм навита :):)
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeВто Яну 20, 2009 9:41 pm

Е сега много просто влизаш в галерията избираш си категория и най-отгоре пише "Upload pic" цъкаш там и качваш снимката/картинката.:)) Надявам се ,че съм помогнала.:)))
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeСря Яну 21, 2009 11:39 am

Но все пак не мисля ,че това е оправданието на повечето съфорумци....:S Мисля ,че пооправих малко форумчето .. ;) Ако имаше по-голяма активност щеше да е по-яко, така че влизайте по-честичко ако обичате :)) ;)
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Ебати.....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeСря Яну 28, 2009 9:45 am

ЕхХхо0о0?!?!?Пак всички офейкаха........ :@ .Нооо се дразня.... Влизайте по-често!!!!. За кфо е направен тоя форум?!?!?Ебати.....Кажете ми една проста причина защо не влизате ?!?!Аре малко повечко уважение към тея дето са се мъчили да направят форум и да го усъвършенстват.... Влизате само когато аз ви помоля по скайпа да влизате....А след 7-ми клас си представям как изобщо няма никой да си мръдне гъза да влезне и да ни навести..Верно, че некои хора ще ме питат"Що да влизам тука като има скайп?" и аз ще му отг. така : "Защото, ако не си забелязъл/а и в скайп не си пишеме вече... И без тфа тука е по-интересно от смотания скайп, ще си качваме снимки, за да се видим след 7-ми клас на кфо мязаме :-PpP"


За кой път ви моля да влизате ?!?!?Не сме го правили тоя сайт за тоя що духа .... :@ Тоя който нема нет -ясно, няма проблеми, ама моля ви се вие ама изобщо другите не влизате ..... Не съм съгласна и тфа е .......... Ебати.......
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:34 pm

Според мен палето е абсолютно права, но след 7-ми клас може би по-често ще влизаме в сайта, надявам се !!!!
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeВто Фев 03, 2009 2:47 pm

Пале, страхотен го напраи сайта! Напрао ти се възхищавам. Мн яко стана но тр да навием още хора да влизат щот е мн пусто нещо!
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeВто Фев 03, 2009 7:29 pm

Благодаря!!! Ами по-въпроса ако можеш навий всички ти абонати от класа! И мисля, че ще стане работата ;-)
Върнете се в началото Go down
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 8:52 pm

Здрасти , сайта е супер!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeСря Фев 18, 2009 9:34 pm

Благодаря!!! Старая се все пак...Надявам се да се сберем повече хора и да създадем заедно едно приятно местенце! :-)))
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Пак ли бе?!?   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeНед Юни 28, 2009 9:33 pm

Вижте кфо... ако ше ми продължавате по тоя начин никои да не влиза ДОРИ след седми клас... нема да се разбереме просто...Неска кат се сетих за класа така гадно ми стана, но си викам "Абе я да влезна във форума ни, сигурно има нещо ново .", но уви- не. Кфоо стаа бе братче??? Не тфаа е просто тъпа работа. Писна ми вече да принканвам некфи дришльовци да влизат а те да ми викат че немало кфо да праат тука...


А аз си мислех че след седми клас всеки един ше стане по-активен, ше има интерес- глупости- за кфо да влизат ?!? Утре ше се видим бе, къф е проблема Незнам Незнам ???!!!???


Хахх.... Смеене ебати спрелата работа....
Върнете се в началото Go down
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeСря Юли 29, 2009 9:42 am

ЕХООО
КЪДЕ ЗАЧЕЗНАХТЕ ВСИЧКИ Exclamation
АЗ си мислех че съм изостанала във форума, ама като гледам не сте писали от цял един месец!!!
ТРЯБВА ДА СТЕ ПО–АКТИВНИ
Wink Neutral
Върнете се в началото Go down
simi
Отличник
Отличник
simi


Female
Брой мнения : 80
Age : 28
Местожителство : sofiq
Registration date : 15.09.2008

Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitimeСря Сеп 02, 2009 6:01 pm

Sorry , 4e prez y4ebnata godina ne vlizah mnogo , no az po4ti ne stoqh na kompa.Saita e strahoten blagodarenie na Paleto Smile
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Няколко въпросчета.... Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Няколко въпросчета....   Няколко въпросчета.... Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Няколко въпросчета....
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
7a klas is the best :: Помощни клубове :: Книга за хвалби и оплаквания-
Идете на: