7a klas is the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7a klas is the best

7а клас-най-шантавия клас в цялото 25-то :))
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Да или не?!?
За обичащите баскетбол Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:59 pm by ThE FoX

» Игра с храни
За обичащите баскетбол Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 11:38 am by simi

» Филмови звезди
За обичащите баскетбол Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:58 pm by simi

» Харесвате ли Pussycat Dolls?
За обичащите баскетбол Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:52 pm by simi

» Да живее киното
За обичащите баскетбол Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 10:45 pm by ПиПиЛоТа

» Опиши човека претди теб с емотикона?
За обичащите баскетбол Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 7:47 pm by simi

» Ходи ли ви се на училище?
За обичащите баскетбол Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:39 pm by simi

» снимкотърсач
За обичащите баскетбол Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:29 pm by simi

» Любими сериали!
За обичащите баскетбол Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 9:55 am by ThE FoX

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter

 

 За обичащите баскетбол

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

За обичащите баскетбол Empty
ПисанеЗаглавие: За обичащите баскетбол   За обичащите баскетбол Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 6:35 pm

Кой може да познае кой е любимия ми спорт? Баскета разбира се! Тук ви предлагам да записваме най-различни случки в баскетбола. Например за мен страхотен момент е кагато нашия отбор (на 25-то) би отборите на 36-то и 51-во! Иеееееее....!!! А сега се вълнувам за мача в сряда и ви казвам че ще ги разбием!
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

За обичащите баскетбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За обичащите баскетбол   За обичащите баскетбол Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 8:37 pm

Моля???? Какъв мач в сряда ?!? И не сте ми казали!? Аре разказвай!!! И аз искам да разбера повечко!:pPp


А до колкото случките с баскета, помня още когато марин се беше засветкал и се заби в мене и аз се забих в подюма.Беше БРУТАЛНО....

А иначе мразя баскет, мразя г-жата по физе (Жеков беше по-готин).Тая Г-жа мноо бързо си мени настроението и тфа ме дразни!Старая се в часовете й, не стига че си пукнах пръста в тъпия й салон ми и ми писа 5-ца. :@ Баскетпола не е за мен, то се е видяло..Аз съм за по-нежните спортове, защото и аз самата имам по-нежна структура.В тфа физе само едно и също си играем и ми писва вече . :@ Тея които не могат да играят само понасят критиките на по-"всемогъщите".А и защо да не спортуваме както вече наистина се спортува..Защо не излизаме навън-100 метра тичане за време..??Едно време когато майка ми ее учила в даскало са тичали 100 метра, имало е състезание по дълъг и висок скок и тем подобни...Стига с тоя баскет!!!Не и всеки час!!!Не всички го обичат!!! Или пък защо не поиграем волейбол малко?!?
Върнете се в началото Go down
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

За обичащите баскетбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За обичащите баскетбол   За обичащите баскетбол Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 9:35 pm

Един от любимите ми спортове е фигурно пързаляне:)Като малка исках да стана кънкьорка, но мама ми каза, че е много опасен спорт.Но аз ходя на ледената пързалка, когато мога.Също обичам да плувам и да играя баскетбол.:–)
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





За обичащите баскетбол Empty
ПисанеЗаглавие: Re: За обичащите баскетбол   За обичащите баскетбол Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
За обичащите баскетбол
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
7a klas is the best :: Клубове на фенове :: Спорт-
Идете на: