7a klas is the best
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
7a klas is the best

7а клас-най-шантавия клас в цялото 25-то :))
 
ИндексИндекс  PortalPortal  ГалерияГалерия  Последни снимкиПоследни снимки  ТърсенеТърсене  Регистрирайте сеРегистрирайте се  ВходВход  
Търсене
 
 

Display results as :
 
Rechercher Advanced Search
Latest topics
» Да или не?!?
Без тема.. :PpP Icon_minitimeЧет Авг 19, 2010 8:59 pm by ThE FoX

» Игра с храни
Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Ное 06, 2009 11:38 am by simi

» Филмови звезди
Без тема.. :PpP Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:58 pm by simi

» Харесвате ли Pussycat Dolls?
Без тема.. :PpP Icon_minitimeЧет Окт 22, 2009 2:52 pm by simi

» Да живее киното
Без тема.. :PpP Icon_minitimeПон Окт 19, 2009 10:45 pm by ПиПиЛоТа

» Опиши човека претди теб с емотикона?
Без тема.. :PpP Icon_minitimeВто Окт 13, 2009 7:47 pm by simi

» Ходи ли ви се на училище?
Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:39 pm by simi

» снимкотърсач
Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Окт 02, 2009 8:29 pm by simi

» Любими сериали!
Без тема.. :PpP Icon_minitimeСря Сеп 09, 2009 9:55 am by ThE FoX

Navigation
 Portal
 Индекс
 Потребители
 Профил
 Въпроси/Отговори
 Търсене
Форум
Affiliates
free forum
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter
Follow us on Twitter

 

 Без тема.. :PpP

Go down 
3 posters
АвторСъобщение
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: Без тема.. :PpP   Без тема.. :PpP Icon_minitimeЧет Яну 22, 2009 9:16 pm

Тук ще си приказваме без граници.Ще си говорим най-различни глупости, без изобщо да ни дреме.Това ще е нещо като чат , само че тема.[Ако влизате по-често ( примерно всеки ден или през ден ) ще е по-яко] ~*~*~*~*;)*~*~*~
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: portokal   Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:37 pm

Когато бях на пет годинки, на Нова Година, мама и татко ме оставиха, с по-малката ми сестричка Кари, да гостувам при баба си. Общо взето си прекарахме добре всички - гледахме телевизия с кабелна, боричкахме се на килима в хола с дядо (който е ужасно забавен), ядохме на корем (и мисля, че не остана нищо в хладилника! ОПА!), но когато дойде и редът на десерта, се случи нещо наистина много смешно.

Бяхме в кухнята. На кръглата маса, по средата, баба ни беше оставила една пластмасова чинийка с три портокала в нея. Беше ни ги обелила и ни подкани да започваме да ги ядем, като преди това отиде в банята да се измие. Със сестра ми ги загризахме, както са си цели топчета и нищо не остана от тях. Само дето си окапахме хубавите пижамки, а устните ни бяха целите в сок. Когато баба ни дойде, поклати глава, изми ни лицата и избърса масата от портокаловия сок. Разбра колко неправилно сме яли и ни рече:

- Нека сега баба ви покаже как се яде портокал! - тя седна на масата, а ние с Кари около нея, гледащи с интерес. Баба бавно разполови портокала и съвсем внимателно го раздели на парченца, а после взе едно от тях и... всичко се случи за секунди! Тя го отхапа и... ПЛЬОК... изпръска и трите ни. Съсредоточените ни очички се затвориха, а нощтната тишина бе прорязана, като с гръм, от един оглушителен смях.

- Значи така се яде портокал, бабо! - казах аз като си бършех лицето от портокалови капчици. Кари се смееше като за световно, а баба почервеня като грейпфрут (от смях или може би от срам, не знам).

И така, според баба ни, се яде най-правилно и най-прилично портокал!
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Без тема.. :PpP   Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 2:43 pm

[quote="etimargi"] Когато бях на пет годинки, на Нова Година, мама и татко ме оставиха, с по-малката ми сестричка Кари, да гостувам при баба си. Общо взето си прекарахме добре всички - гледахме телевизия с кабелна, боричкахме се на килима в хола с дядо (който е ужасно забавен), ядохме на корем (и мисля, че не остана нищо в хладилника! ОПА!), но когато дойде и редът на десерта, се случи нещо наистина много смешно.

Бяхме в кухнята. На кръглата маса, по средата, баба ни беше оставила една пластмасова чинийка с три портокала в нея. Беше ни ги обелила и ни подкани да започваме да ги ядем, като преди това отиде в банята да се измие. Със сестра ми ги загризахме, както са си цели топчета и нищо не остана от тях. Само дето си окапахме хубавите пижамки, а устните ни бяха целите в сок. Когато баба ни дойде, поклати глава, изми ни лицата и избърса масата от портокаловия сок. Разбра колко неправилно сме яли и ни рече:

- Нека сега баба ви покаже как се яде портокал! - тя седна на масата, а ние с Кари около нея, гледащи с интерес. Баба бавно разполови портокала и съвсем внимателно го раздели на парченца, а после взе едно от тях и... всичко се случи за секунди! Тя го отхапа и... ПЛЬОК... изпръска и трите ни. Съсредоточените ни очички се затвориха, а нощтната тишина бе прорязана, като с гръм, от един оглушителен смях.

- Значи така се яде портокал, бабо! - казах аз като си бършех лицето от портокалови капчици. Кари се смееше като за световно, а баба почервеня като грейпфрут (от смях или може би от срам, не знам).

И така, според баба ни, се яде най-правилно и най-прилично портокал! [/quote]



Хах :-D :-D.Наистина много смешно!Представям си лицата ви.Абе май и аз съм имала урок при баба ти, защото и аз ям по същия начин.... :-D :-D
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: .............   Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 9:18 pm

Мн интересно! За първи път да не знам за какво да плямпам (меко казано :)). Дайте ми тема, че да моа да се разлигавя поне!!!! Хмммм... а сетих се! Знаете ли че....уффффф нищо не съм измислила! Мн мразя така! Айде малко помощ моля!!!!!
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: 10-12 кюфтенца   Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 9:29 pm

Леле знаете ли каква "вкусна" случка ще ви разкажа! Бях малка (на около 4 годинки) и доста лакума. Мама бе направила 10-12 кюфтенца за вечеря. МММММММ!!! И ми бе казала да си хапна малко докато вземе Кари- още бебе в количка- от другата стая. И аз лакумата съм взела че съм излапала почти всички кюфтенца ( ама че голям стомах съм имала). А на мама като се върнала с Кари съм предложила само НЯКОЛКО оцелели кюфтенца като съм рекла:
- Виж мамо сетих се и за вас!!!- добре че щото щях да изляза тотална дебеланка пред вече ококорените очи на мама!! :):):):):)
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Без тема.. :PpP   Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:21 pm

Aбе що не разкажеш за случката със сливите на баба ти и преживяванията в .....тоалетната... : D :D :D Наистина ще ни разсмееш. :P
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Без тема.. :PpP   Без тема.. :PpP Icon_minitimeПет Яну 30, 2009 11:25 pm

Йови моля те следващите случки пиши в клуб "Смях" в "Смешни истории".Благодаря предварително!
Върнете се в началото Go down
etimargi
Модератор
Модератор
etimargi


Female
Брой мнения : 90
Age : 29
Местожителство : etimargi
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: :)   Без тема.. :PpP Icon_minitimeСъб Яну 31, 2009 6:48 pm

ОК! И мерси за идеята!
Върнете се в началото Go down
ThE FoX
Отличник
Отличник
ThE FoX


Брой мнения : 84
Registration date : 19.01.2009

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Без тема.. :PpP   Без тема.. :PpP Icon_minitimeПон Фев 09, 2009 8:56 pm

Здрасти, аз само да се похваля, че съм двойкаджия..................
Имам предвид в сайта:)
Върнете се в началото Go down
ПиПиЛоТа
*~Miss Caprice*~
*~Miss Caprice*~
ПиПиЛоТа


Female
Брой мнения : 113
Age : 28
Местожителство : София
Registration date : 15.09.2008

Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: Честито тогава ;-) :-)))   Без тема.. :PpP Icon_minitimeВто Фев 10, 2009 7:45 pm

Вики, поздравявам те, за дето прояви интерес към сайта ни!А иначе до ранговете- колкото повече пишеш в сайта, толкова повече ти се увеличават манията, а колкото повече ти се увеличават мненията, така си вдигаш ранга! :-)

А сега едно пояснение след като минеш всички рангове имаш право да си избереш свой собствен ранг!Вие минете ранговете пък останалото ще направя аз! :-)))
Върнете се в началото Go down
Sponsored content





Без тема.. :PpP Empty
ПисанеЗаглавие: Re: Без тема.. :PpP   Без тема.. :PpP Icon_minitime

Върнете се в началото Go down
 
Без тема.. :PpP
Върнете се в началото 
Страница 1 от 1
 Similar topics
-

Права за този форум:Не Можете да отговаряте на темите
7a klas is the best :: Основен клуб :: Бъра Бъра-
Идете на: